Home

Ваш улюбленець, окрім вашої безумовної любові, потребує кілька простих, але необхідних і важливих речей. Це: їжа, вода, драпак і туалет.


Їжа: це може бути сухий корм або натуральний. Мінуси і плюси є в кожного з них, тому тільки власник вирішує, чим і як годувати своїх тварин. У разі, коли ви вибрали саме сухий корм, він має бути у вільному доступі 24 години на добу. Тоді, по-перше, кішка не буде переїдати, коли ви наповните її миску, по-друге —  не буде вас будити щоранку з криками “дай же мені чогось з’їсти, врешті решт!”


Вода: повинна бути в мисці завжди. Куни вирізняються любов’ю до води, ні, плескатись у воді чи намиватись тисячами засобів перед виставкою люблять лише одиниці! А от побовтати лапою у мисці з водою, попити води з лапи, підставити морду під цівочку води, сидячи на бортику ванни  - це — будь ласка, це — наше все!

Тому воду краще міняти кілька разів за день і з вибором ємності до води треба буде постаратись.


Драпак: Драпаків багато не буває, в нас вони всюди і різні. Але обов’язково один з драпаків повинен  бути у вітальні, щоб кішка при вашій появі вдома могла радісно показати, як же вона на вас чекала!

Не бачу сенсу в різноманітних ігрових комплексах, хіба що це фундаментальна конструкція без усіляких деталей з хутра, міцно і правильно закріплена. 

Приклади найпростіших драпаків:

І, лунають оплески! Його величність —  туалет.

Поки що ми зупинилися на закритих туалетах фірми Moderna - Flip Cat та Flip Cat Jumbo, Tidy Breeze System від фірми Purina і, нарешті, велетенські і зручні туалети PeeWee Katzenklo EcoGranda. Виглядають вони ось так:
Наповнювач  для туалету:

На сьогодні ми обрали оптимальний варіант наповнювача (з нього починають зазвичай кошенята) - деревяний в формі пресованої тирси  українських фірм Тішка, Е-КО-Т і Collar. Він тримає запах, має невисоку ціну  і практично не виноситься за межі туалету.

Окрім того,  вам знадобляться кігтеріз, гребінець і косметичні засоби.

Ми користуємось простим кігтерізом, гребінцем з рідкими металевими зубчиками (що не крутяться). Ніяких пуходерок. Ніяких начісувань хвоста! І в жодному разі не торкайтесь хвоста фурмінатором! Хвіст розчісується тільки в разі нагальної потреби і дуже обережно. Пам’ятайте, що шерсть на хвості росте вчетверо повільніше, ніж по тілу, а хвіст - це окраса і гордість мейн куна!

З косметики використовуємо пасту для знежирення  Mom’s Goop, шампуні 5Ring (гіпоалергенний або з протеїнами), відтіночні шампуні Anju Beaute, ополіскувачі і текстурайзери фірм Chris Christensen та Jerob.


Подорожі!

Одна з найвідоміших фірм-виробників  продукції для тварин, що подорожують - STURDI-products (США)

На офіційному сайті можна купити переноски, виставкові намети та інші аксесуари для домашніх улюбленців.

Завітайте на сайт sturdiproducts.com, підпишіться на новини і отримуйте сповіщення про знижки та акції.

Купання та інші процедури: Кішка — тварина, яка здатна сама себе вмити і причепурити, тому часто купати котів не варто, зазвичай, купання відбувається, так би мовити, по мірі забруднення, під час линьки (для вимивання підшерстка) або для виставок. Для зручного (для вас і для тварини) процесу миття раджу (дуже раджу)) запастись ось такою шлейкою для грумінгу і присоскою, яка “клеїться” до ванни чи кахлів:


Купити їх можна, наприклад, тут і тут

© COONHEIM 2014