Home

Ваш улюбленець окрім вашої безумовної любові потребує кілька простих, але важливих речей. Це: їжа, вода, драпак і туалет.


Їжа: це може бути сухий корм або натуральний. Мінуси і плюси є в кожного з них, тому тільки власник вирішує, чим і як годувати своїх тварин. У разі, коли ви вибрали саме сухий корм, він має бути у вільному доступі 24 години на добу. Тоді, по-перше, кішка не буде переїдати, коли ви наповните її миску, по-друге - не буде вас будити щоранку з криками “дай же мені чогось з’їсти, врешті решт!”


Вода: повинна бути в мисці завжди. Куни вирізняються любов’ю до води, ні, плескатись у воді чи намиватись тисячами засобів перед виставкою люблять лише одиниці! А от побовтати лапою у мисці з водою, попити води з лапи, підставити морду під цівочку води, сидячи на бортику ванни  - це будь ласка, це наше все!

Тому воду краще міняти кілька разів за день і з вибором ємності до води треба буде постаратись.


Драпак: Драпаків багато не буває, в нас вони всюди і самі різні. Але обов’язково один з драпаків повинен  бути у вітальні, щоб кішка при вашій появі вдома могла радісно показати, як вона вас чекала.

Не бачу смислу у різноманітних ігрових комплексах, хіба що це фундаментальна конструкція без усіляких деталей з хутра, міцно і правильно закріплена. 

Приклади найпростіших драпаків:

І,  нарешті, туалет.

Поки що ми зупинилися на закритих туалетах фірми Moderna - Flip Cat та Flip Cat Jumbo, Tidy Breeze System. Виглядають вони ось так:

Наповнювач  для туалету:

На сьогодні ми обрали оптимальний варіант наповнювача (з нього починають зазвичай кошенята) - SuperCat  для кошенят українських фірм Collar і Тішка. Він тримає запах, має приємну ціну  і практично не виноситься за межі туалету.

Окрім того,  вам знадобляться кігтеріз, гребінець і косметичні засоби.

Ми користуємось простим кігтерізом, гребінцем з рідкими металевими зубчиками (що не крутяться!!). Ніяких пуходерок. Ніяких начісувань хвоста! І в жодному разі не торкайтесь хвоста фурмінатором! Хвіст розчісується тільки в разі нагальної потреби і дуже обережно. Пам’ятайте, що шерсть на хвості росте вчетверо повільніше, ніж по тілу, а хвіст - це окраса і гордість мейн куна!
З косметики використовуємо пасту для знежирення  Mom’s Goop, шампуні 5Ring (гіпоалергенний або з протеїнами), відтіночні шампуні Anju Beaute, ополіскувачі і текстурайзери фірм Chris Christensen та Jerob.
Подорожі!

Одна з найвідоміших фірм-виробників  продукції для тварин, що подорожують - STURDI-products (США)

На офіційному сайті можна купити переноски, виставкові намети та інші аксесуари для домашніх улюбленців.

Щороку традиційно в Чорну п’ятницю на сайті магазину sturdiproducts.com знижки 50% на все.