Home

Існує думка, що кошеня (цуценя) має вибирати власника при першій зустрічі. Скептично відношусь до цього твердження: при першій зустрічі з незнайомцем більшість тварин буде уникати спілкування, тому можна обійти не один десяток осель заводчиків, перш ніж бодай хто з тварин стрибне вам у руки.


Зауважте, що заводчики в свою годівлю купують кошенят частіш за все  “по фото”, в кращому випадку вони мали змогу побачити зблизька батьків кошеняти на одній з виставок. Навряд чи це впливає на подальші відносини між твариною і її власником:)


При виборі тварини від потенційного власника часто чуєш “ми шукаємо кошеня для себе”. Повірте, заводчик всіх своїх тварин купує теж “для себе” - наші кішки приносять радість, естетичну насолоду і любимо ми їх так само, як і ви.


Якщо ви тільки чули про мейн куна, ніколи його не бачили як то мовиться, наживо, то краще спершу відвідати будь-яку виставку породних котів, можливо, десь переглянути відео, визначитись хоча б приблизно з вибором і тільки потім приїздити на оглядини до годівлі. 

Перепрошую, але годівля (розплідник) - то не музей, куди можна будь-коли в зручний для вас час заїхати “просто подивитись, бо ми не знаємо, що це за порода взагалі”. Ми живі люди, також маємо свій розпорядок дня, свої проблеми і приватне життя.


Якщо ви визначилися і вирішили до нас завітати, ми будемо вам раді, але маємо одне прохання, яке не так важко виконати: відвідуйте один розплідник на день. Якщо ви вже були сьогодні у когось з заводчиків вдома, будь ласка, перенесіть візит до нас на інший день. В годівлях іноді зустрічаються проблеми, яких не побачиш неозброєним оком. Наші ж кошенята можуть бути ще не щепленими, в розпліднику можуть бути вагітні кішки, а крім того, існують хвороби, від яких щеплення не захищає, але їх лікування потім додасть головного болю заводчику.

© COONHEIM 2014